رد کردن لینک ها

تبلیغات تلگرام

تبلیغات در تلگرام

فراخوان محصولات و محتوای تبلیغاتی شما را در چندصد کانال تلگرامی و بیش از ۳۰ میلیون کاربر ایرانی منتشر خواهد کرد.

1- تبلیغات بازدیدی


محتوای تبلیغاتی شما بر اساس میزان بازدید درخواستی و نوع تبلیغ در کانال های تلگرامی منتشر خواهد شد.

انواع تبلیغات بازدیدی

تبلیغات بازدیدی ساده

در این روش از تبلیغات تلگرامی، تبلیغ در همه کانال ها قرار می گیرد و تعداد اعضای کانال یا موضوع کانال اهمیتی ندارد.

مزیت این روش انتشار تبلیغ در کانال های متعدد و اعتبار بخشیدن به تبلیغ می‌باشد‌؛ ما این روش را برای اجرای کمپین هایی که نیاز به دیده شدن حداکثری دارند پیشنهاد میکنیم‌.

تبلیغات بازدیدی موضوعی

در روش تبلیغات بازدیدی موضوعی، تبلیغ فقط در کانال هایی که مرتبط با موضوع تبلیغ است قرار می گیرد. به طور مثال برای تبلیغ یک سالن زیبایی بهتر است تبلیغ شما در کانال های بانوان یا کانال هایی که مخاطب مطالب آن بیشتر بانوان هستند قرار بگیرد. هزینه این روش از تبلیغات تلگرامی، با توجه به موضوعی که انتخاب می کنید، بیشتر از روش تبلیغات بازدیدی تلگرام است، و بهترین نوع تبلیغ برای فروشگاه های محدود تلگرامی خواهد بود.

تبلیغات بازدیدی در کانال های پربازده

در این روش، تبلیغ فقط در کانال هایی که بازدهی بالایی دارند، قرار می گیرد. پر بازده بودن کانال ها بر اساس پارامترهایی مانند تعداد اعضا، سابقه، بازدید و سایر ویژگی های کانال مشخص می شود.
فراخوان کانال های پر بازده را شناسایی و امکان تبلیغ در آن ها را برای کاربران میسر می سازد. هزینه این روش بیشتر از سایر روش ها است اما نرخ بازدهی در آن به مراتب بالاتر است.

null

2-تبلیغات کلیکی

 به نوعی از کمپین‌های تبلیغاتی اشاره دارد که در آن به ازای تعداد کلیکی که جلب شده باشد پول پرداخت می‌کنید. به عبارتی در این روش ریسک تبدیل کردن افرادی که محتوای تبلیغاتی را دیده‌اند به افرادی که توجه‌شان جلب شده و کلیک کرده‌اند را بر دوش آژانس تبلیغاتی می‌گذارید. حالا شما مطمئن هستید بودجه‌ی تبلیغاتی خود را به طور موثرتری هزینه می‌کنید.

کوتاه‌کننده‌های لینک عمدتا کار شمارش کلیک را نیز انجام می‌دهند. اما اگر بخواهید کانال‌های متفاوت را بیازمایید و هزینه‌های خود را به مرور بر اساس بازخوردی که می‌گیرید کاهش دهید، نیاز است تا تعداد کلیک‌ها را در هر کانال به طور مجزا داشته باشید. سیستم تبلیغاتی فراخوان همراه با سرویس کوتاه‌کننده‌ی لینک اختصاصی خود این امکان را به شما می‌دهد و شما پس از هر کمپین خواهید توانست تعداد کلیک‌های هر کانال و بازدهی آن را به طور مجزا رصد کنید.

چه نوع تبلیغی برای من مناسب است؟

 اگر با وجود توضیحات بالا نتوانستید تصمیم مناسبی برای تبلیغات تلگرامی خود بگیرید نگران نباشید! متخصصین ما به شما کمک خواهند کرد تا بهترین تصمیم را بگیرید همین الان تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما استفاده کنید.

بازگشت به بالای صفحه